Sokolská župa Jana Podlipného

Detail dokumentu

informace pro jednoty

Platnost dokumentu do 30.03.2013

Nabídka počítačového rezervačního systému

Ze dne 13.02.2013 Autor: V. Šilhán

Vložil: Šilhán Vladimír dne: 13.02.2013 15:42:05

pro sokolské jednoty zdarmaSestry a bratři,

na ČOS přišla nabídka spolu s prezentací rodícího se rezervačního systému, který je nabízen Sokolu zdarma.

Charakteristika:

Jedná se o rezervační systém www.JdemeNaTo.cz. Využívání tohoto rezervačního systému je pro Sokol zdarma. Může napomoci tomu, aby jednoty veřejně nabízely k pronájmu prostory na určitý den a určité hodiny, které nejsou v jednotě využity pravidelným programem a získaly tak alespoň nějaký další příjem do  svého rozpočtu.
Pokud má  jednota např. volejbalový kurt nebo jiné neobsazené tělocvičné a sportovní prostory, je prostřednictvím rezervačního systému tato skutečnost ukázána ostatním uživatelům rezervačního systému a zájemci o pronájem si mohou na tuto dobu pronájem těchto prostor (i jednorázově) pronajmout. Je předpoklad, že se informace z tohoto systému stanou časem  veřejné i  pro zájemce mimo Sokol a tak se  možnost pronájmu volných ploch rozšíří daleko více než pokud jsou pouze na webové stránce jednoty.

Zároveň může systém sloužit uživateli – tedy jednotě, která k němu zdarma přistoupí k vlastní evidenci obsazenosti tělocvičných a sportovních prostor i k evidenci osob, které si plochy pronajímají.

Myslím, že může sloužit i k propagaci možností jednoty i činností, které jednota dělá.

Pokud by některá jednota naší župy měla o program zájem, nechť se přihlásí na župním sekretariátě, který dojedná další prezentaci přímo na župě.

Součásti dokumentu:

Sokolská župa Jana Podlipného, Vršovické nám. 2 / 111, 101 20 Praha 10, tel. 271 742 775, zpodlipneho@volny.cz

Powered by SWE - Sokol Web Engine © 2010 - 2015 Vladislav Voráč