Sokolská župa Jana Podlipného

Detail dokumentu

inzerce extermí

Platnost dokumentu do 30.04.2013

Nový typ osvětlení

Ze dne 23.04.2012 Autor:

Vložil: Müller Aleš dne: 23.04.2012 11:49:50

Úspory v desítkách procent! 

Chcete naplno využívat sokolovnu, mít v noci bezpečný osvětlený areál a nebojovat s rostoucími měsíčními účty za elektřinu?

Řešením je výměna zastaralých sodíkových či halogenových svítidel a žárovek za nejmodernější svítidla na bázi multičipových LED.

Společnost TopBio, a.s. nabízí již v Česku třetím rokem ověřená LED interiérová svítidla, reflektory, lampy, či jen LED žárovky. Ihned po instalaci ve vaší sokolovně či venkovních osvětlených prostorách ušetříte každodenně 30 - 70% spotřeby elektrické energie.

Kromě okamžité úspory provozních nákladů získáte instalací LED svítidel dlouhodobé a trvanlivé moderní řešení osvětlení, které udrží funkčnost prakticky bez nákladů na údržbu a výměnu komponent.

Životnost LED svítidel dosahuje až 50.000 provozních hodin. Tedy při průměrném denním svitu venkovních svítidel 10 hodin životnost přesáhne 13 let, při svícení v sokolovně 6,5 hodin denně vydrží LED svítidla až 21 let.

Investice vložená do osvětlení LED technologiemi je podle konkrétních místních podmínek a počtu denních hodin provozu finančně návratná mezi druhým až pátým rokem jeho provozu, v řadě případů tedy již před uplynutím základní záruční doby.

Česká obec sokolská pro potřeby svých členů vyjednala u dodavatele TopBio zvýhodněné individuální posouzení osvětlení sokolských areálů včetně návrhu na financování investice, akční slevu na investici do výkonných LED svítidel do června 2012 a prodloužení záruční doby o 1 rok.

 

Co tedy udělat, chcete-li začít šetřit, nebo chystáte-li výměnu osvětlení?

* Kontaktujte prosím firmu TopBio, a.s., tel. 533 441 510, nebo info@topbio.cz .

* Na základě vašeho zadání posoudíme konkrétní situaci a možnost využití LED svítidel.

* Připravíme finanční nabídku, projekt a po podpisu závazných dokumentů zajistíme objednání, instalaci a dle požadavků i dlouhodobý servis prodlužující reálnou životnost LED svítidel.

 

Chcete-li se inspirovat, podrobnosti o LED produktech a projektech TopBio najdete i na www.ledobchod.cz

 

Součásti dokumentu:

Sokolská župa Jana Podlipného, Vršovické nám. 2 / 111, 101 20 Praha 10, tel. 271 742 775, zpodlipneho@volny.cz

Powered by SWE - Sokol Web Engine © 2010 - 2015 Vladislav Voráč